Uzmanlık Alanlarımız

Alt işverenlik – taşeronluk hizmetleri sunan şirketimiz “Ege Öz Uzman Danışmanlık Ltd.Şti” birçok sektör ve iş kolunda profesyonel insan kaynakları çözümleri sunmaktadır.  Hizmet verdiğimiz sektörlerde size özel çözümler sunarak kendini sürekli geliştiren ve süreçleri mükemmelleştiren bir şirketiz.

Ana faaliyetlere odaklanabilmek, iş dünyasında başarıyı ve rekabet gücünü etkileyen en önemli unsurdur. Pek çok kuruluş, ana faaliyeti dışındaki işleri dış kaynak kullanımıyla karşılamayı tercih eder. Ancak bu noktada hizmet alınacak tedarikçinin konuyla ilgili deneyime, doğru becerilere ve gerekli kaynaklara sahip olması büyük önem taşır.

Ege Öz Uzman Danışmanlık Ltd.Şti olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü geliştirebilecek kaynak zenginliğine, esnekliğe, detaylı uygulamaların üstesinden gelebilen bir yapıya ve konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Yaptığımız her projeyi; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, amaçlarına ulaşmalarını sağlamak ve beklentilerini gerçekleştirmek için yapıyoruz. Böylelikle müşterilerimiz ana faaliyetlerine odaklanırken, onların dünya kalitesinde çoklu hizmetler sunan iş ortağı olarak;

  • İşlerini destekleyen en yüksek kalitede ve özende hizmet almalarını,
  • Maliyet etkinliğini sağlayabilmelerini ve daha fazla verimlilik elde etmelerini sağlıyoruz.

Uzmanlık Alanımız

*Alt İşverenlik ve Taşeronluk Hizmetleri